Home / Erken Boşalmaya Çözüm / Erken Boşalmaya Çözüm Bu Yöntemleri Deneyin

Erken Boşalmaya Çözüm Bu Yöntemleri Deneyin

erken boşalmaya çözümErken boşalmaya çözüm adı altında sunulan onlarca öneri var. Ancak bunların hepsi aslında çok eskimiş deyim yerindeyse ‘çöp öneriler’! Çünkü bu önerileri uygulayan erkeklerden hiç biri bu sayede erken boşalmaya çözüm bulamadı. Sonuçta boşa harcanan zaman ve bozuk morallerden başka bir şey kalmadı geriye.

Bu sorunun açıkça konuşulmamasının sebebi ise erken boşalmanın erkekler için konuşulamayacak konular listesinde başı çekmesi. Türkiye’de erken boşalma problemi toplumun neredeyse yüzde yetmişini etkiliyor ama bu konuda herkes sorun yokmuş gibi davranıyor. Bunu biliyoruz çünkü yıllardır bu konu üzerinde çalışmalar yaptığımız için erken boşalma sorunu yaşayan kişilerle yakın irtibat içindeyiz.

Erken boşalmaya çözüm için yapılan çalışmalardan pek çoğu başarıya ulaşmasa da son yıllarda bu konuda geliştirilen bilimsel program sayesinde erken boşalma pek çok erkeğin kabusu olmaktan çıkmaya başladı. Çünkü bu program tamamen evde uygulanabiliyor, oyuncaklara ya da ekipmanlara ihtiyaç yok ve bir ilaç desteği de gerekmiyor. Yani tam olarak doğal ve yan etkisi olmayan bir sistem…

Erken Boşalmaya Çözüm İçin Sistemli Program

Erken boşalma problemi için sunulan ve bilimsel olmayan önerilerin en büyük tehlikesi erkeklere çok kısa sürede kalıcı çözüm vaat etmeleri. Ama çok kısa sorun tanımı tartışılabilir bir şeydir. Her şeyden önce bir erkeğin yıllardır mustarip olduğu sorundan bir gün içinde kurtulması mümkün değildir. Diğer taraftan bu sorundan kalıcı olarak kurtulmak için doksan gün gibi bir süre kısa kabul edilebilir. Çünkü erken boşalma sorunu sistemli bir programla çözülebilir. Bir günde ya da bir kaç saatte erken boşalmaya çözüm bulduğunu iddia eden sistemlere güvenmemek gerekir.       Erken boşalmaya çözüm olarak sunulan bilimsel program içinde kısa bir sürede erken boşalma sorununu içeren bir bonus rehber de sunar. Ama kısa program rehberi erkeklerin günlük ilişkisini rahat yaşayabilmeleri için yardımcı kaynaktır. Deyim yerindeyse bir acil durum eylem planıdır. Asıl olan 90 güne yayılan, içinde etkisi kanıtlanmış bir egzersiz sistemi bulunan programı kullanmaktır. Bu programla erken boşalma sorununa kalıcı bir çözüm bulmak mümkündür. Ayrıca bu programla birlikte erkeklerin tüm hayatları boyunca işlerine yarayacak zihin kontrolü sistemi de ayrıntılı biçimde anlatılmaktadır.

Vücuda fizyolojik yönden hakim olmayı hedefleyen bu program zor olmamakla birlikte disiplinli bir çalışma gerektirir. Her gün yaklaşık on dakikalık program kısa süreli çözüm vaat eden programlardan bu yönüyle de ayrılmaktadır. Kişinin takvimini kendi oluşturabileceği bir esnekliğe de sahip bu sistemle erken boşalma sorununa karşı her gün bir aşama daha kaydedilir. Pelvik kaslar güçlenirken psikolojik olarak da sürekli bir başarı ve tatmin duygusu yaşanır. Bu programı düzenli olarak uygulayan erkek danışanlar kendilerindeki değişimleri gün gün fark ettiklerini ve programın bitiminde de cinsel boşalma süresini, tamamen kendi tercihlerine kalacak şekilde kontrol altına aldıklarını belirtmektedir.