Home / Erken Boşalmamak İçin / Erken Boşalmamak İçin Erkeklere Tavsiyeler

Erken Boşalmamak İçin Erkeklere Tavsiyeler

erken boşalmamak içinErken boşalma problemini formüle eden açıklamalar erkeklerin hiç bir işine yaramamaktadır. Uzun yıllar, erken boşalmanın sadece bir süre sorunu olduğu düşünüldü ve erkekler de erken boşalmaya karşı bir şeyler yapamayacaklarını düşünerek kendilerini başarısız hissettiler. Eken boşalmaya karşı yapacak fazla bir şeylerinin olmadığını düşündüler. Oysa erken boşalmak bir kader değildir. Çok özel fizyolojik problemler haricinde erkeklerin kontrol altına alabilecekleri bir sorundur sadece. 

Erken Boşalmamak İçin İpuçları

Her şeyden önce söyleyelim ki erken boşalma ile mücadele vermenin yolu zihinden geçer. O yüzden bir kaç saat içinde erken boşalma probleminden kurtaracak mucize çözümler beklemek yanlıştır. Yine de zihin kontrolü ve egzersizlerle erken boşalma sorunundan 90 gün gibi bir sürede kurtulmak mümkündür. Zihninizle verdiğiniz mücadeleye egzersizler eşlik edecek ve zaman zaman kendinizi ödüllendireceksiniz. Bu çok etkili bir programdır.

Eğer uzun süreli çözüme ulaşmadan önce kısa süreli bir çözüm arıyorsanız bu tür çözümlerde mevcut. Mesela akşam bir kadınla birlikte olacaksınız ve kısa süreli bir çözüme ihtiyacınız var. O zaman öncelikle sakin olmalı ve akşama kadarki vaktinizi buluşmanız için en uygun ortamı yaratmakla harcamalısınız. Unutmayın erken boşalmayı ne kadar çok düşünürseniz üzerinizde daha büyük bir stres oluşacaktır. Erken boşalma yerine partnerinizi nasıl mutlu edebileceğinizle ilgili değişik tekniklere yoğunlaşabilirsiniz.

Erken boşalmamak aslında sizin kendi karar verdiğiniz sürede boşalmanızdır. Bu on dakikada olabilir, yarım saatte olabilir. Bunun için öncelikle erkek genital sistemini iyi bilmeniz gerekir. Boşalma hangi koşullarda gerçekleşiyor ve bu esnada vücudunuzda neler oluyor? Kontrol edebileceğiniz ve edemeyeceğiniz kas grupları hangileridir?  Hangi aşamada ne tür tepkimeler gerçekleşir? Cinsel birleşmenin erkek cinsel organı üzerindeki tüm etkilerini bilmek erken boşalma problemini tam olarak anlamanızı sağlayacaktır. Daha sonra zihninizi kontrol mekanizmasını çalıştırmak üzere kullanabilirsiniz.

Zihin kontrolü dediğimiz olumlu etkileri kanıtlanmış sistem tam anlamıyla programlı teknik bir çalışmadır. Her gün belli bir zaman dilimi içinde uygulanır ve toplamda 90 gün kadar sürer. . Programı uygulayan kişinin motivasyonuna göre bu süre uzar ya da kısalır. Programın büyük kısmında tek başınıza olduğunuz bir çalışma disiplini mevcuttur. Bu program için özel aletlere, oyuncaklara ya da farklı ekipmanlara da ihtiyaç duyulmaz.  Programı uygulayan kişinin motivasyonuna göre bu süre uzar ya da kısalır.

Kısa süreli çözümlerden yararlanırken bir taraftan da uzun süreli programı uygulamak da mümkündür. Çünkü erken boşalma problemini sürekli kısa süreli önlemlerle çözemezsiniz. İpuçları bir yere kadar işinize yarar ve kısa vadede sizi rahatlatır. Ama düzenli egzersiz programı içeren bilimsel zihin kontrolü yöntemi ile erken boşalma sorununuzu tarihe gömmeniz mümkün. Çünkü bu program, içeriğinde erken boşalmama konusunda pek çok ipucunu da barındırır.

 

Check Also

Erken Boşalmamak İçin Uygulanabilecek Teknikler

Hiç şüphe yok ki günümüzde erkekler yatakta partnerleriyle geçirdiği vakti eskisine göre daha çok önemsiyor. ...