Home / Erken Boşalmak Tercihtir Pdf Kitabı İndir İncele

Erken Boşalmak Tercihtir Pdf Kitabı İndir İncele

  Erken boşalmak kabusunuz haline mi geldi?

   Seks hayatınız ve kendinize olan öz güveniniz bitme noktasına mı geldi?

   Denediğiniz veya okuduğunuz hiçbir yöntem sorununuzu çözemedi mi?

   Yaşadığınız problem ilişkinizi sarsmaya mı başladı? Belki de onun sizi terk etmesinden korkar hale geldiniz. Peki ya bunun doğal bir tedavisi olduğunu söylesek! 

Erken boşalma problemi her 10 erkekten 7 sinde görülen ve %95 oranında psikolojik sebepleri olan bir hastalıktır. Her ne kadar piyasa da satılan geciktiriciler,kremler ilişki anında geç boşalmayı sağlasa da hiç bir zaman hastalığı tedavi edememektedir. Hastalığın tedavisinde 2 yöntemi birlikte uygulamak gerekir. İlki psikolojik tedavi ,diğeri ise egzersiz tedavisi.

İşte biz de bu yazıyı erken boşalma tedavisi konusunda üst düzey sonuçlar elde eden ve ilgili çevrelerde geniş yankı bulan "Erken Boşalmak Tercihtir" adlı kitabın değerlendirmesini yapmak için kaleme aldık. Bu kitap 47 saatlik özel program sonucunda egzersiz ve psikolojik tedaviyi bir arada uygulayarak kişinin sorununu kendi kendine çözmesini ve ömür boyu bu rahatsızlıktan kurtulmasını sağlamakta.

47 saatlik özel programın sonunda artık boşalma sürenizi kontrol edebilir ve bunu bir tercih haline getirebilirsiniz. Başta psikologlar ve doktorlar tarafından övgüyle bahsedilen ve ilgili çevrelerce referans kabul edilen bu kitabı sizler için detaylıca inceledik. Aşağıdaki "Kitabı İndir" butonuna tıklayarak kitabı resmi sitesinden GÜVENLİ BİR BİÇİMDE İNDİREBİLİRSİNİZ.

Erken Boşalmak Tercihtir Pdf Kitabında Neler Var?

   Düşünce ve duygu kontrolü

   Bedeni en üst düzey zevke hazırlamak,

   Boşalma eşiğini yükseltme egzersizleri,

   Uyarılma haritasını keşfetmek, boşalmanın zihin ve anatomi arasındaki bağını öğrenmek,

   Üst düzey egzersizler ve telkin programları,

   Partnerinizle ilişki testleri ve özel yöntemler,

   Kesin sonuç. Artık istediğiniz zaman boşalabilir, bu süreyi dilediğinizce uzatabilirsiniz. Tercih sizin!

Erken Boşalmak Tercihtir Pdf Kitabı İndir

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabını bu konuda bilgi sahibi kişiler olarak sizlere tavsiye ediyor ve kitaptaki programa uyduğunuz taktirde probleminizin kısa bir süre içerisinde çözüleceğini düşünüyoruz. Kitabı aşağıdaki "KİTABI İNDİR" butonuna tıklayarak resmi sitesinden indirebilirsiniz. Sağlıklı günler...