Home / Ereksiyonu Güçlendirmek / Ereksiyonu Güçlendirmek Mümkün mü?

Ereksiyonu Güçlendirmek Mümkün mü?

ereksiyonu güçlendirmekTam anlamıyla tatmin yaşatan bir cinsel birliktelik hem erkeklerin hem de kadınların en büyük hayali. Ancak erkekler cephesinde bu her zaman kolay olmuyor çünkü çok iyi şekilde başlayan bir cinsel birlikteliği erken boşalma ile yarıda bırakmaları gerekebiliyor. Sonuçta boşalmanın verdiği kısa süreli bir haz dışında tam anlamıyla bir zevk yaşayamamak uzun vadede ilişkileri zedeliyor. Bu durumu yaşayan erkekler bir süre sonra çözümsüzlük içinde umutsuzluğa da kapılabiliyor.

Bu noktada şöyle bir soru akla geliyor: Ereksiyonu güçlendirmek mümkün mü? Daha uzun süren, daha fazla haz yaşatan bir ereksiyon süreci için ne yapılması gerekiyor?

Ereksiyonu güçlendirmek mümkündür. Özellikle de erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için bu ciddi bir sorundur ve ereksiyonu güçlendirici çalışmalar yapılmalıdır. Bu güçlendirme hem süre hem de performans yönünden olabilir. Böyle bir teknik mevcut ve pek çok erkek de bu tekniği uyguluyor.

Ancak bu tekniği birilerinden dinlemeniz ya da tek başınıza geliştirmeniz mümkün değildir. Çünkü belli bir program dahilinde sürdürülmesi gerekir ve içinde pek çok farklı teknikler de barındırır.

Ereksiyonu Güçlendirmek Teknik Bir Sorun mudur?

Hayır! Bu içinde teknik de barındıran çok yönlü bir programla mümkündür. Bu program içinde erkek fizyolojisini tanımayı, zihin kontrolünü, motivasyon için gereken güveni ve fiziksel egzersizleri içerir. Bu yönüyle erken boşalma ve ereksiyonu güçlendirmeyi her yönüyle ele alan dünyadaki en iyi sistemlerden biridir. Çünkü bugüne kadar sunulan yöntemlerin her biri erkeklerin sorunlarını sanki teknik bir sorun gibi ele aldılar. Sadece egzersizler ya da sadece güçlendiricilerle ereksiyonu güçlendirmek mümkünmüş gibi bir yanılgı yarattılar. Oysa ereksiyon süreci zihinde başlar. Herhangi bir uyaranın beyinde arattığı etkiyle tahrik olma aşamasına geçilir ve daha sonrasında da sinirler vasıtasıyla bu süreç yönetilir. Eğer zihin kontrolü sağlanabilirse ereksiyona da hakim olunabilir.

Erken boşalma sorunu yaşayan pek çok erkeğin kendi cinsel organlarını tam anlamıyla tanımadıkları ortaya çıkmıştır. Penetrasyonda (cinsel birleşme anı) salgılanan hormonlar, kaslara yapılan baskı ve kan akışı bilinmeden ereksiyonu güçlendirme tekniklerini bilmek de mümkün değildir. O yüzden konuyu her boyutu ile ele alan 47 saatlik sistemli program kullanılmalı, gerekli durumlarda da programla birlikte sunulan Acil Durum Eylem Planı’na başvurulmalıdır.

Ereksiyonu güçlendirmek çalışması aynı zamanda bir adaptasyon çalışmasıdır. Kadının da isteklerini dikkate alan, cinsel hazzı çift taraflı yaşamayı hedefleyen bir erkek için bu çok önemli bir konudur. Bu programla cinsel ilişkinin ne kadar süreceği tamamen tercihe bağlı bir zevke dönüşür. Bu sayede bir çift birlikteliğinin süresini istediği gibi planlayabilir.  Ereksiyonu güçlendiren ve kontrol altına alabilen bir erkek kaygılarından sıyrılarak sadece hazza odaklanabilir ve çok daha sağlıklı bir cinsel hayata sahip olur.